Hakkımızda.

Hakkımızda

     OEN, iş hayatına 1992 yılında proje firması olarak başlamıştır. İlerleyen zamanda gerek bölgemizde, gerekse Türkiye genelindeki talepler doğrultusunda güçlü olan proje yönümüze ilave olarak taahhüt yönünü de eklemiş ve bu zaman zarfında birçok hidroelektrik santraller,  termik santraller, yenilebilir enerji santralleri, trafo merkezleri, yüksek gerilim iletim hatları, orta gerilim hatları, endüstriyel tesisler, trafo tesisleri, etüt ve projelendirme alanındaki çalışmaları başarı ile tamamlayarak teslim etmiştir.
      İlk günden bu güne iş sağlığı ve iş güvenliği şartlarını kendine ilke edinen Şirketimizin, Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde 5500 metrekare arsa üzerinde, 1400 metrekare kapalı alana sahip bir de üretim fabrikası bulunmaktadır.
Bu fabrikamızda şu an için;

  • LED Armatür imalatı,
  • Plastik Tesisat Boru imalatı gerçekleştirilmektedir.

Ankara, Ostim OSB'de bulunan 2500 m2 fabrikamızda,

  •      Çelik imalatı (ENH Direkler, Trafo Merkezi çeliği, GES Çeliği, özel imalatlar)
  •      Galvaniz aydınlatma direkleri,
  •      Topraklama elektrodu imalatı gerçekleştirmektedir.

     Şirketimiz, taahhüt ve üretim alanlarında tüm TSE ve ISO sertifikalarına sahip olup alanında uzman teknik personel yapısı itibariyle kaliteli hizmet ve üretimi benimsemiştir. 
    Hali hazırda Ankara Bölge Müdürlüğünde proje bazlı toptan elektrik malzemeleri temini de sağlamaktadır. Hızla gelişen ve büyüyen piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hem kadrosunu hem de vizyonunu genişleten Şirketimiz, İşler haldeki santrallerin işletme bakımını, tesislerin projelendirilmesi ve anahtar teslim taahhüt işlerinin yapımını da üstlenmektedir.
   Her gün hız kesmeden artan ve değişim gösteren, yeni teknolojilerden oluşan sistemlerin ülkemizdeki eksikliğini fark eden Şirketimiz, bu alanlarda hizmet verebilmek adına Dünya ölçeğinde saygın markalar kullanarak ve gerekli ekipmanları, araç ve makine parkları, profesyonel ekipleri ile ülkesinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Böylece, değerli müşterilerinin anahtar teslim projeleri ve malzeme ihtiyaçlarını hem kesintisiz, hem de zamanında sunmaktadır.


Mesaj Bırakın